Прайс-лист

ТІЛЬКИ В АІС – СЕРВІС ЗА ФІКСОВАНИМИ ЦІНАМИ:
- ОБСЛУГОВУЄМО АВТОМОБІЛІ УСІХ МАРОК!
- ЕКОНОМІЯ ДО 40%-50%!*
- ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ

На СТО АІС діє фіксований прайс-лист на основні послуги СТО! Більше не треба платити за нормо-години, як на інших офіційних сервісах.

Завантажити ПРАЙС-ЛИСТ на послуги СТО

Фіксований прайс-лист діє на обслуговування та ремонт:
Двигуна
Трансмісії
Ходової системи
Паливної системи
Електрообладнання
Кондиціонеру
Заміну технічних рідин

Встановлення обладнання (сигналізація, парктронік, турботаймер, фаркопа та ін.)

Проведення регламентного ТО та інші послуги.

100% гарантія якості робіт + 1 рік гарантії на запчастини**

Запчастини обираєте ВИ:
- Оригінальні на СТО АІС
- Аналоги оригінальних на СТО АІС
- Купуєте самостійно де забажаєте

В нас майже немає черг! Обслуговування проводиться або за попереднім записом або по прибуттю на СТО!

На Вас чекає Комфортна та затишна кімната відпочинку, чай, кава, снеки, безкоштовний WiFi!

Сервіс від офіційного дилера!
Досвід більш 20 років!
500 000 задоволених клієнтів по всій країні!

Завантажити ПРАЙС-ЛИСТ на послуги СТО

Ми заощаджуємо Ваш час та Ваші гроші, ми пропонуємо рішення, які задовольнять ваші потреби в обслуговуванні автомобіля. Сервіс АІС подбає про все!

Дізнатися адресу та телефон Записатися на сервіс

*Гарантія розповсюджується тільки на оригінальні запасні частини придбані на СТО АІС, якщо інші терміни не передбачені заводом-виробником. Гарантійні зобов'язання не розповсюджуються на деталі, що зношуються в ході нормальної експлуатації (деталей «нормального зношування»), таких, як: шини, щітки склоочисника, лампочки, запобіжники, контакти, свічки запалювання, фрикційні накладки гальм і зчеплення; гальмівні колодки, диски, барабани; ланцюги, ремені приводу ГРМ і генератора; фільтруючі елементи очистки масла, повітря і пального; форсунки паливних систем, диски зчеплення, ремені тощо, беручи до уваги пробіг і умови їх експлуатації (в тому числі використання неякісних паливно-мастильних матеріалів, експлуатацію в умовах запиленої атмосфери тощо); на витратні деталі, як масляний, повітряний, паливний, сажовий та салонний фільтри.

 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка