FAW J6P 6x4

ОСОБЛИВОСТІ

Новий FAW J6P – демонструє найвищий рівень ефективності в сфері перевезень. Це один з найсучасніших автомобілів в своєму класі, експлуатаційні характеристики та технології якого не уступають або перевершують визнаних лідерів.

Завдяки одним з найнижчих експлуатаційних витрат в своєму класі, ще більшій надійності і залишковій вартості, а також оперативному та доступному сервісному обслуговуванню, новий FAW J6P гарантує швидку окупність та високу продуктивність експлуатації.

Унікальний дизайн, неперевершений комфорт, ергономіка водія, органи управління і сидіння, спальні місця – все зроблено для ефективної та комфортної роботи.

Інноваційна 4-х точкова система кріплення кабіни забезпечує виключно м'який рух. Ергономічна форма кабіни FAW J6 зменшує лобовий опір і гарантує економічну витрату палива. Для забезпечення оптимальної продуктивності і виняткового комфорту висока і широка кабіна FAW J6 надає відмінний огляд.

Сучасні двигуни FAW відрізняються прекрасними характеристиками, низькою витратою палива і довговічністю. Широкий набір трансмісій забезпечує чудову легкість пуску, стабільність і відсутність шуму при роботі. Високоміцні провідні осі забезпечують більшу вантажопідйомність і низьку вартість обслуговування. Передова конструкція рами гарантує неперевершену міцність і надійність при підвищеної вантажопідйомності.

САЛОН

ВІДМІННИЙ ОГЛЯД

Широке скління кабіни водія FAW J6 надає відмінний огляд, тим самим забезпечує найкращі умови для експлуатації та оптимальної продуктивності.

КОМФОРТ

Сидіння водія в кабіні FAW J6 має можливість поперечної і подовжнього регулювання, а також кута нахилу спинки і поперекового підпору. Даний набір регулювань дозволяє підібрати найбільш комфортні положення крісла.

БЕЗПЕКА

Розташування верхньої точки кріплення ременя безпеки для водія забезпечує зручність використання і високу ступінь захисту водія при ДТП.

ВІДИІННЕ ОСВІТЛЕННЯ КАБІНИ

Індивідуальна підсвічування і загальний плафон освітлення кабіни роблять її більш зручною і комфортною в різних ситуаціях.

УДОБСТВА

Великий обсяг ящика в стельової консолі забезпечує зручність в розміщенні особистих речей.

ДВИГУН

ПОТУЖНИЙ. НАДІЙНИЙ. ЕКОЛОГІЧНИЙ

Двигун розроблений за участю провідних світових інженерів. Сучасні двигуни FAW відрізняються прекрасними характеристиками, низькою витратою палива і довговічністю. Потужність від 370 к.с - 420 к.с • Шатуни з високоміцної сталі • Система вприскування Common Rail від компанії BOSCH • Масляний радіатор двигуна (охолодження масла)

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Гальмівна система WABCO

• Всі компоненти гальмівної системи, такі як: система ABC, клапани, гальмівні камери, осушувачі, фітинги, що встановлюються на FAW J6 є високоякісною продукцією компанії WABCO. Антиблокувальна система Компанії WABCO • Моторне гальмо - дозволяє знизити навантаження на основну (робочу) гальмівну систему автомобіля і добитися підвищення ефективності гальмування на 45-55%.

Гальмівна система американського виробництва

• Конструкція американської компанії Jacobs встановлюється на всі J6. Допоміжна гальмівна система • Обмежує швидкість руху автомобіля на тривалих спусках, що дозволяє знизити навантаження на основну (робочу) гальмівну систему автомобіля і добитися підвищення ефективності гальмування на 45-55%.

РАМА

МІЦНІСТЬ. ДОВГОВІЧНІСТЬ

• Рами великовантажних автомобілів FAW штампуються з цілого листа стали • Виробляється за допомогою преса з зусиллям 5 000 т. • Високу міцність і довговічність рами забезпечує її 3-х шарова конструкція

МОСТИ

СТВОРЕНІ ДЛЯ РОБОТИ З ПІДВИЩЕНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ

Суцільнолита конструкція балки моста дозволяє уникнути характерних проблем руйнування зварних швів, властивих балкам звареної конструкції

КОМПЛЕКТУЮЧІ СВІТОВИХ БРЕНДІВ

Використання комплектуючих світових брендів дозволяє не сумніватися в надійності техніки FAW

 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

euroexpert.com.uaeuroexpert.com.ua
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка